Kategorie

Producenci

1 » 2 » 3 » Breloczek Zwierzątko elektroniczne Tamagotchi 4
Breloczek Zwierzątko elektroniczne Tamagotchi -16084

Breloczek Zwierzątko elektroniczne Tamagotchi

Numer katalogowy: LNT 3310

Stan magazynowy: 0 szt.


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Zapewne każdy rodzic zna zabawkę, jaką jest kultowe tamagotchi. To elektroniczne jajko z małym wyświetlaczem podbija serca wszystkich dzieci już od lat 90! Zawieszone na kulkowym breloku kolorowe jajko z elektronicznym zwierzakiem umożliwia przypięcie go do np. do szlufki od spodni bądź plecaka, by zabezpieczyć je przed zgubieniem i nie tylko. Dzięki temu dziecko zawsze będzie mieć je ze sobą, co jest bardzo istotne. Ta interaktywna zabawka będzie dobrym treningiem przed posiadaniem własnego zwierzaka, ponieważ nauczy dziecko systematycznej opieki i odpowiedzialności. 

Jak wygląda zabawa elektronicznym pupilem? Gra rozpoczyna się od animacji jajka, z którego powoli wykluwa się nasz zwierzak. Opiekun ma za zadanie karmić, zabawiać, kąpać i leczyć wybrane zwierzątko, a także sprzątać po nim, by mogło szczęśliwie rosnąć - jak w prawdziwym życiu. Systematyczna opieka da maluchowi szansę na obserwację, jak jego wirtualne zwierzątko rośnie. W tej relacji ważny jest balans - nadopiekuńczość i zaniedbywanie pupila mogą wywołać przykre skutki, jakimi jest choroba.

Elektroniczne jajko zapakowane jest w kolorowy blister, a jego uruchomienie wymaga dwóch sztuk baterii 1.5 V, które znajdują się w zestawie. Ze względu na małe wymiary oraz dołączony brelok, zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci, które osiągnęły 3. rok życia.

Wymiary tamagotchi:

- 6 cm x 5,5 cm. 

Wymiary opakowania:

- 9,5 x 16,5 cm.

Niektóre produkty z tej kategorii
Koontz Rozbujany Pingwin-937

Koontz Rozbujany Pingwin

Ceny widoczne po zalogowaniu
Kalejdoskop Horses

Kalejdoskop Horses

Ceny widoczne po zalogowaniu
Koontz Karuzela-943

Koontz Karuzela

Ceny widoczne po zalogowaniu
Kalejdoskop-14763

Kalejdoskop

Ceny widoczne po zalogowaniu
Koontz Zegar-942

Koontz Zegar

Ceny widoczne po zalogowaniu
Koontz Zamek szyfrowy-940

Koontz Zamek szyfrowy

Ceny widoczne po zalogowaniu
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl