Kategorie

Producenci

W kółko-18690W kółko-18691
W kółko-18690W kółko-18691
Nowość

W kółko

ALEXANDER

Numer katalogowy: ALX 2502

Stan magazynowy: 8 szt.


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Gra dla najmłodszych stworzona przez eksperta w dziedzinie psychologii dziecięcej – Dorotę Zawadzką – Supernianię. Zabawa oparta została na najprostszym mechanicznie – aby czegoś się nauczyć, trzeba ćwiczyć to w kółko i na okrągło. Grze poświecą także zasada nauki przy okazji, gdzie wraz z dzieckiem wykonujemy proste ćwiczenia, których znaczenie rozwojowe jest znaczące. Dzięki grze rozwijamy u dzieci kompetencje przyszłości takie jak: otwarty umysł, gotowość do rozwiązywanie problemów, analizowanie, wnioskowanie i ocena, współpraca i praca zespołowa, uczenie uczenia się, myślenie krytyczne i kreatywne, komunikacja i jej doskonalenie.

Na czym polega zabawa „W kółko”?

To zestaw pięciu bardzo prostych gier.  Wszystko oparte zostało o kolorowe koła, duże i małe, które zawsze posiadają jedną stronę w kolorze jednolitym, a drugą stronę podzieloną na pół w kolorze tym samym co front oraz innym. Łącznie do dyspozycji mamy 60 kółek w dwóch rozmiarach i w sześciu kolorach połączonych w różnych wariantach. Do wszystkiego dołączona została kolorowa kostka w większych niż standardowo rozmiarach, żeby malcowi ułatwić jej chwytanie.

Zabawy polegają na segregowaniu, dobieraniu i łączeniu ze sobą kółek w zależności od zasad wariantu. Wszystkie są przemyślane i dopasowane do wieku najmłodszych graczy.

Zawartość opakowania

30 dużych kółek, 30 małych kółek, kostka, instrukcja.

Niektóre produkty z tej kategorii
Kolory Fan-2662

Kolory Fan

Ceny widoczne po zalogowaniu
Kółka i spółka-7312

Kółka i spółka

Ceny widoczne po zalogowaniu
Figuraki -953

Figuraki

Ceny widoczne po zalogowaniu
Guziki geometryczne 94 el. w waliz.-17101

Guziki geometryczne 94 el. w waliz.

Ceny widoczne po zalogowaniu
Tabliczki kontrastowe (3mies+)-12795

Tabliczki kontrastowe (3mies+)

Ceny widoczne po zalogowaniu
Nogi stonogi-235

Nogi stonogi

Ceny widoczne po zalogowaniu
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl